Předmět činnosti

elektroinstalační krabice - krabice pro elektroinstalační systémy

Odbočné elektroinstalační krabice OBO Bettermann pomohou vyřešit každou praktickou situaci při napojování nebo odbočení elektroinstalačních kabelů a vodičů. K dispozici jsou elektroinstalační krabice v mnoha velikostech, pro běžné i speciální aplikace. Elektroinstalační krabice mohou být opatřeny předlisovanými otvory pro kabely, vylisovanými otvory uzavřenými membránovou kabelovou průchodkou nebo je lze osadit klasickými kabelovými vývodkami. Pro individuální variace vstupů vodičů se tyto elektroinstalační krabice dodávají i bez z výroby připravených otvorů.

Elektroinstalační krabice v plastovém provedení zajišťují elektroinstalační krabice OBO, v závislosti na provedení, stupeň krytí až IP68 a rázovou odolnost až IK09. Některé typové řady elektroinstalačních krabic umožňují i přímou montáž na hořlavé podklady. Hliníková provedení se zase vyznačují provedením „antivandal“. Samozřejmostí jsou otvory pro eliminaci kondenzace vody uvnitř krabice, stejně jako celá řada inovativních prvků zvyšujících uživatelský standard a usnadňující montáž. Ta může být u odbočných instalačních krabic OBO provedena jak prostřednictvím otvorů ve vnitřním prostoru krabice, tak zcela mimo něj, bez narušení celistvosti prostoru pro ukládání vodičů.

Odbočné elektroinstalační krabice jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace o elektroinstalačních krabicích na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták