Předmět činnosti

drátěné kabelové žlaby - nosné a pochozí drátěné kabelové žlaby
 
Pochozí systém drátěných kabelových žlabů BKRS
 
Hledáte řešení pro automobilový průmysl nebo konstrukci výrobních systémů? S těžkým pochozím systémem drátěných kabelových žlabů BKRS společnost OBO dále rozšiřuje svou nabídku pro elektroinstalaci v oblasti automatizovaných výrobních linek.
 

Drátěné kabelové žlaby zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a žebříků. Každý drátěný kabelový žlab z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít drátěné kabelové žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový žlab plechový nebo mřížový (drátěný), určený pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, pochozí kabelové žlaby, žlaby pro nesení svítidel nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.

Správně zvolené nosné drátěné kabelové žlaby OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Drátěné kabelové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace na www.obo.cz.

 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud prodáváte kabelové žlaby či drátěné žlaby, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze drátěné kabelové žlaby bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Kabelové žlaby - jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru drátěných kabelových žlabů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává drátěné kabelové žlaby již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti drátěné kabelové žlaby, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách fokuselectro.cz v záložce drátěné kabelové žlaby. 

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták