Předmět činnosti

drátěné nerezové žlaby

Pochozí systém kabelových nerezových žlabů BKRS

Hledáte řešení pro automobilový průmysl nebo konstrukci výrobních systémů? S těžkým pochozím systémem kabelových žlabů BKRS společnost OBO dále rozšiřuje svou nabídku pro elektroinstalaci v oblasti automatizovaných výrobních linek.

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích drátěných žlabů ?

Pokud se zabýváte prodejem drátěných nerezových nosných žlabů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze drátěné nerezové žlaby bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru drátěný nerezový žlab pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává drátěné nerezové žlaby již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti drátěné nerezové nosné žlaby, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách fokuselectro.cz v záložce drátěné nerezové žlaby.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták