kabelové vývodky

 kabelové vývodky – vývodky pro kabely, kabelové vývodky se závitem, ochranné kabelové vývodky, instalační kabelové vývodky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kabelové vývodky

kabelové vývodky – vývodky pro kabely

Naše kabelové vývodka OBO Bettermann je dodávána v metrických i PG rozměrech a zabrání spolehlivě pronikání prachu i vlhkosti do elektrických instalačních krabic, skříní, rozváděčů a dalších celků. Kabelové vývodky jsou dispozici v plastovém nebo mosazném provedení se standardní, zkrácenou nebo naopak prodlouženou délkou připojovacího závitu. Kabelové vývodky OBO v plastovém provedení jsou k dispozici hned v několika barevných provedeních a některé typové řady lze využít i pro Ex prostředí.  Stejně tak mohou kabelové vývodky a jejich některá provedení sloužit současně jako odlehčení tahu kabelů. 

Kabelové vývodky OBO s metrickým připojovacím závitem zahrnují širokou výrobkovou řadu od rozměru připojovacího závitu M6 až po M75. Kabelové vývodky OBO s PG připojovacím závitem pokrývají rozměrovou řadu PG7 až PG48.  

Kabelové vývodky jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace o kabelových vývodkách na www.obo.cz.