Předmět činnosti

Venkovní LED osvětlení.

Správné venkovní LED osvětlení je nedílnou součástí k zajištění bezpečnosti a komfortu ať už veřejných prostor, komunikací nebo parkovacích ploch a v neposlední řadě venkovních pracovních ploch jako jsou místa expedice, překladiště apod. Vzhledem k vývoji LED technologie již nedává ekonomický smysl nahrazovat venkovní osvětlení jinou technologií než v podobě LED venkovního osvětlení. Vzhledem k různým překupníkům nekvalitních asijských svítidel s pochybnými technickými parametry a častokrát s nevymahatelnou zárukou je však v poslední době trh pokřiven a investor musí být velice obezřetný při výběru vhodného svítidla pro venkovní LED osvětlení. Pomineme-li skutečnost, že každé venkovní osvětlení by se mělo řídit předepsanými hygienickými normami, je podstatným problém především zpracování samotných světel pro LED venkovní osvětlení a použité komponenty – to vše má vliv na životnost venkovního LED osvětlení. V posledních letech bohužel přibylo velké množství případů, kdy bylo venkovní osvětlení vyměněno za zcela nevhodná venkovní LED osvětlení s neodpovídajícími parametry, nevhodnou teplotou chromatičnosti anebo nevhodnou optikou samotného svítidla. V těchto případech byla svítidla LED venkovního osvětlení zpravidla vyměněna tzv. metodou "kus za kus" bez jakéhokoliv ověření výpočtem natož kontrolním měřením po samotné instalaci. Výsledkem tedy byl stav, kdy investor sice má venkovní osvětlení LED, ovšem nesplňující předepsané normy a víceméně neodpovídající jeho představám. Z výše uvedených důvodů je třeba v případě úmyslu výměny venkovního osvětlení za LED pečlivě vybírat dodavatele venkovního LED osvětlení a celého řešení. RestoreOne je společnost zabývající se vývojem a výrobou LED osvětlení s primárním zaměřením na energetické úspory v průmyslovém osvětlení a veřejném osvětlení. Mezi hlavní portfolio společnosti patří také svítidla určená pro venkovní osvětlení LED vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Společnost sama navrhujeme, konstruuje a vyrábí svítidla pro venkovní LED osvětlení s ohledem na typ použití, místo a výšku instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Jedná se tedy o individuální výrobu na míru každému projektu. Skutečnost, že tyto LED světla pro venkovní LED osvětlení jsou vyráběny těsně před instalací, umožňuje osazení světell poslední generací komponent – především LED čipů a napájecích zdrojů. Svítidla jsou vyráběna ve výrobním závodě u České Lípy v České republice. Stěžejním prvkem venkovního LED osvětlení je určení správné konstrukce a optické části s ohledem na okolní prostředí svítidla. Společnost RestoreOne používá pro venkovního LED osvětlení kvalitní materiály jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně navrhuje venkovní LED osvětlení z nerezu s kalenou ocelí – pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět svítidla určená pro venkovní LED osvětlení. Společnost nabízí venkovní LED osvětlení pro všechny typy prostor. 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem venkovního LED osvětlení, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze venkovní LED osvětlení bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej venkovní LED osvětlení pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé venkovní LED osvětlení již mnoho let pro širokou škálu odvětví. venkovní LED osvětlení dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti venkovní LED osvětlení, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce venkovní LED osvětlení.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták