Předmět činnosti

zabezpečovací radiofrekvenční  systémy -  systém radiofrekvenčního zabezpečení zboží proti krádeži

Účinné řešení ochrany zboží za pomocí RF systémů

Nejvíce ohroženým zbožím jsou nejen alkohol, cigarety, kosmetika a parfémy, ale také textil a obuv. Zloději se dnes neštítí sáhnout ani po potravinách. Pokud je čistě náhodou nechytíte při činu, tak škody spočítáte až s inventurou. Radiofrekvenční systémy jsou nejrozšířenější variantou systémů ochrany zboží proti krádeži. Poměr cena, výkon je zde promítnut ve všech aspektech.
Obrňte se proti zlodějům a vandalům a vyberte správné řešení ochrany zboží proti krádeži.
Supermarkety a velké řetězce potřebují výrazně promyšlenější zabezpečení, například v podobě Monoantén radiofrekvenčního systému, který je schopen informovat o všem, co se v nejbližším okolí děje. RF ochranné lepící etikety a ochranné pevné etikety umístěné přímo na zboží a v neposlední řadě brány, upozorní na kradené zboží.

Možnosti ochrany  a zabezpečení zboží

Účinné jsou EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény ochrany zboží dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu zboží proti krádeži, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace radiofrekvenčního systému do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a lepící etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí ochranných lepících etiket či zabezpečení lahví je možné chránit každý prodejní kus zvlášť. Pevné etikety pro ochranu lahví zabraňují otevření lahví i jejich odcizení.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták