Google tag (gtag.js) -->

O nás

 

Fokus Electro

 

Naše společnost působí na trhu více než 20 let. Zabýváme se zprostředkováním obchodu pro dodavatele služeb v oblasti elektro.

Hlavní náplní naší společnosti byl vždy telemarketing, direct mail a zejména pak správa databáze elektro - montážních a projekčních firem. Ta dnes obsahuje více než 12.000 adres s ověřenými jmény majitelů, ředitelů a vedoucích pracovníků na technických pozicích jednotlivých firem.

S příchodem Internetu se změnila i naše společnost a vytvořili jsme elektronický katalog dodavatelů pro elektro fokuselectro.cz

Ve spolupráci se specialisty na digitální marketing jsme se zaměřili na poskytování služeb ve vyhledávání. Našim zákazníkům pomáháme nejen se zviditelněním na Internetu, ale zejména se zvýšením dohledatelnosti a návštěvnosti jejich webových stránek.

 

 

Tvorba microsite

 

✔ Specializace - V oblasti microsite se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají produkty či služby pro průmysl a výrobu.

✔ Exkluzivita - Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každé oblasti spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

✔ Megalomanství - Vytvoříme Vám desítky i stovky kvalitních microsites na míru.

 

 

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

 

✔ Kreativita - Vymyslíme projekt, navrhneme strategii a pomůžeme Vám dosáhnout požadovaného cíle.

✔ Zacílení - Vytváříme segmentově vyhraněné kvalitní zpětné odkazy „s historií“.

✔ Efektivita - Máme účinný systém pro zvýšení hodnocení kvality webových stránek tvz. PageRank a Srank.

✔ Růst - Zvýšíme dohledatelnost i návštěvnost Vašich webových stránek.

 

 

LinkedIn kampaně

 

✔ Cílené LinkedIn kampaně

✔ Školení

✔ Správa firemních profilů

✔ Mentoring, koučink a další metody vzdělávání