O nás


 

Fokus Electro

 

Společnost Fokus Electro působí na trhu více než 20 let. Naše firma se od svého založení specializovala zejména na zprostředkovatelskou čninntost v oblasti elektro. Postupem času se transformovala do firmy, která se specializuje na poskytování služeb v oblasti online vyhledávání a cíleného marketingu na sociálních sítích, zejména na  LinkedIn. Naše služby poskytujeme zejména firmám dodávajícím své produkty a služby pro elektromontážní firmy, elektroinstalační firmy a projektanty a konstruktéry elektro.


V Česku jsme vytvořili a spravujeme online portál www.fokuselectro.cz, který slouží k identifikaci a propojení společností, které dodávají své výrobky a služby do oblasti elektro. Současně spravujeme rozsáhlou databázi obsahující informace o více než 12 000 firmách působících v oblastech elektroinstalace, elektroprojekce a elektrotechniky. Za 20 let naší práce jsme úspěšně propojili tisíce společností, kterým jsme pomohli získat cenná obchodní partnerství a řadu zakázek. Vždy klademe důraz na správné cílení, efektivitu a podporu růstu, a to v kombinaci s exkluzivitou a partnerským přístupem ke všem našim zákazníkům.

 

 

Tvorba microsite

 

✔ Specializace - V oblasti microsite se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají své produkty či služby pro oblast elektro.

 

✔ Exkluzivita - Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každé oblasti spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

 

✔ Megalomanství - Vytvoříme Vám desítky i stovky kvalitních microsites na míru.

 

 

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

 

✔ Kreativita - Vymyslíme projekt, navrhneme strategii a pomůžeme Vám zvýšit hodnocení vaší webové stránky.

 

✔ Zacílení - Vytváříme segmentově vyhraněné kvalitní zpětné odkazy „s historií“.

 

✔ Efektivita - Máme účinný systém pro zvýšení hodnocení kvality a ratingu webových stránek.

 

✔ Růst - Zvýšíme dohledatelnost a návštěvnost Vašich webových stránek.

 

 

Sociální sítě

 

✔ LinkedIn marketing: Pomáháme firmám s propagací a budováním vlastních silných profilů na LinkedIn, které jim pomohou zvýšit viditelnost a dosah na trhu.

 

✔ Mentoring: Pomáháme jednotlivcům i firmám s lepší orientací na LinkedIn.

 

✔ Školení: Zajistíme vám specializovaná školení na míru vašeho oboru.

 

✔ Správa firemních profilů: Nabízíme kompletní správu firemních profilů na sociálních sítích LinkedIn, Facebook a Instagram.