Služby

V Česku a na Slovensku jsme vytvořili a provozujeme online portál www.fokuselectro.cz, který slouží k vyhledávání a propojování firem, které dodávají své produkty, technologie, zařízení a služby do oblasti elektro. Za více než 20 let naší činnosti jsme úspěšně propojili tisíce společností, kterým jsme pomohli získat cenná obchodní partnerství a řadu zakázek. Vždy klademe důraz na správné cílení, efektivitu a podporu růstu našich zákazníků.

Linkbuilding poradenství

Termínem Linkbuilding nazýváme proces získávání zpětných odkazů z jiných webových stránek na vaši vlastní webovou stránku. Vyhledávače, jakými jsou například Google a Seznam, používají ranking (dříve tvz.PageRank) pro hodnocení kvality webových stránek. Jde o algoritmus pro hodnocení důležitosti webových stránek, který vychází z počtu a především kvality odkazů na danou stránku z jiných webových stránek. Čím více odkazů má webová stránka z kvalitních (dobře hodnocených stránek), tím vyšší je její rating.

Linkbuilding je nedílnou součástí každé úspěšné SEO strategie. Naše poradenské služby v této oblasti vám pomohou získat kvalitní zpětné odkazy z důvěryhodných webových stránek, což posílí vaši online autoritu a zlepší pozici vaší stránky ve výsledcích vyhledávání. Náš tým odborníků analyzuje vaši současnou linkovou strukturu, identifikuje její slabé body a navrhne strategii, jak získat relevantní a autoritativní odkazy pro vaše webové stránky.

Díky našemu individualizovanému přístupu a mnohaletým zkušenostem v oblasti získávání zpětných odkazů vám poskytneme konkrétní doporučení a taktiky, jak efektivně budovat kvalitní odkazové profily. Pomůžeme vám nejen s tvorbou obsahu, ale vyhledáme i vhodné partnery pro získání kvalitních zpětných odkazů. Takto zajistíme, že vaše stránky budou lépe indexovány vyhledávači a dosáhnete nejvyšších pozic ve výsledcích vyhledávání na pro vás relevantní klíčová slova.

Tvorba oborových microsites

Tvorba microsite je stěžejním prvkem naší strategie pro zvyšování online viditelnosti a generování cíleného provozu pro vaše podnikání. V oblasti microsites se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají své produkty, technologie a služby do oblasti elektro. Díky této specializaci můžeme poskytnout obsah a informace, které jsou relevantní a zajímavé pro vaši cílovou skupinu, což vede k vyšší angažovanosti a konverzím.

Jelikož první pozice je ve vyhledávačích vždy jen jedna, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každém oboru spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

Tento přístup zajišťuje, že veškerý obsah a užitek generovaný z microsites posiluje vaši pozici na trhu a výrazně zvyšuje vaši online autoritu. Microsites jsou vždy navrženy s ohledem na maximální efektivitu a co nejvyšší účinnost. Díky našemu systému vám vytvoříme desítky microsites za velice příznivou cenu, tak aby co nejvíce odpovídali vašim potřebám a cílům online marketingu.

Zvýšení ratingu webových stránek

Systém pro zvýšení ratingu webových stránek je koncipován tak, aby vám pomohl maximalizovat hodnocení vašich webových stránek a posílit jejich pozici ve výsledcích vyhledávání. S využitím pokročilých analýz a strategií linkbuildingu dokážeme identifikovat klíčové oblasti pro optimalizaci a posílení vašeho online profilu. Díky nám nemusíte hledat komplikovaná, časově a finančně náročná řešení. Náš systém vám zajistí kvalitní zpětné odkazy, které zlepší autoritu a důvěryhodnost vašich webových stránek v očích vyhledávačů, což povede k vyšším pozicím ve výsledcích vyhledávání a zvýšenému organickému provozu.

Náš systém vám taktéž poskytne individuální a personalizovaný přístup pro optimalizaci vašich webových stránek. Na základě analýzy vašich cílů, cílového trhu a konkurence navrhneme strategie, které jsou přesně uzpůsobeny vašim potřebám a cílům. S naším systémem nejde jen o zvýšení ratingu vaší domény a webových stránek jako takových, ale i o vytvoření dlouhodobě udržitelné strategie, která bude podporovat růst vašeho on-line podnikání a trvalé udržení vašich pozic ve vyhledávání.

LinkedIn kampaně

Naše firma se specializuje na vytváření a realizaci cílených kampaní na LinkedIn zaměřených na oblast elektro. Díky pečlivému výběru cílové skupiny a strategickému oslovování elektromontážních a elektroinstalačních firem, projektantů elektro, revizních techniků a dalších cílových skupin dokážeme efektivně oslovit ty správné osoby s relevantními nabídkami a informacemi.

Naše kampaně na LinkedIn jsou vždy navrženy tak, aby oslovily správné osoby s důrazem na jejich specifické potřeby a zájmy. Využíváme sofistikované nástroje pro segmentaci cílové skupiny a kvalitního obsahu tak, abychom zajistili, že vaše nabídky budou efektivně doručeny a vyvolají odpovídající reakci od odpovědných lidí daného oboru.

Správa sociálních sítí

Naše společnost se specializuje na poskytování kompletní správy sociálních sítí s důrazem na profesionální platformu LinkedIn. Specializace na LinkedIn nám umožňuje efektivně využívat potenciál této sítě pro podporu firemního růstu a rozvoje obchodu v prostředí elektro.

S naším týmem odborníků na sociální média a LinkedIn stratégům dostanete kvalitní správu vašeho firemního profilu, vytváření obsahu, oslovování klíčových cílových skupin a sledování výsledků. Díky naší specializaci vám můžeme poskytnout konkrétní strategie a řešení, které budou přesně odpovídat potřebám vaší firmy ve specifickém prostředí dodavatelů do oblasti elektro.

Naše služby zahrnují i kompletní správu pro další důležité platformy, kterými jsou např. Facebook a Instagram. S naším týmem zkušených specialistů v oblasti sociálních médií můžete očekávat efektivní správu vašich firemních profilů na nejrůznějších sociálních sítích, která zajistí konzistentní a úspěšnou online přítomnost vaší firmy na mnoha platformách.

Průzkumy trhu

Průzkumy trhu v sektoru elektro jsou klíčovým nástrojem pro pochopení aktuálních trendů, potřeb a preferencí zákazníků, stejně jako pro identifikaci konkurenčního prostředí a identifikování nových příležitostí pro růst. Naše firma se orientuje na provádění komplexních průzkumů trhu zaměřených specificky na různá odvětví související s oblastí elektromontáže, elektroinstalace, elektro projekce a revize elektro, přičemž využíváme kombinaci kvantitativních a kvalitativních metod, aby byla zajištěna hlubší a komplexnější analýza.

Díky našim průzkumům mohou dodavatelé do oblasti elektro lépe porozumět svému trhu, identifikovat klíčové faktory ovlivňující jejich podnikání a přijímat informovaná rozhodnutí. Naše analýzy poskytují cenné poznatky o preferencích zákazníků, nových trendech v odvětví, konkurenčním prostředí a možnostech rozšíření produktového portfolia včetně vstupu na nové trhy. S našimi průzkumy trhu mohou firmy lépe řídit své marketingové strategie, prodeje i vývoje produktů, což v konečném důsledku přispívá k jejich dlouhodobému úspěchu a udržitelnému růstu.

Mentoring, koučink a další metody vzdělávání

Nabízíme komplexní programy mentoringu, koučinku a dalších metod vzdělávání zaměřené speciálně na potřeby profesionálů, působících v dodavatelské oblasti elektro sektoru. Naši zkušení mentoři a koučové poskytují individuální podporu a odborné poradenství, které pomáhá našim klientům rozvíjet klíčové dovednosti, řešit problémy a dosahovat svých profesních cílů. Skrze strukturované programy vzdělávání se účastníci učí novým prodejním metodám, strategiím a postupům, které jsou relevantní pro moderní prostředí elektromontážních technologií.

Naše metody vzdělávání jsou navrženy tak, aby podpořily nejen profesní rozvoj jednotlivců, ale také růst celých týmů a organizací. S důrazem na praktické a interaktivní přístupy ke vzdělávání a využití moderních technologií a metodik se naši klienti mohou lépe připravit na výzvy současného elektro prostředí a získat konkurenční výhodu na trhu. Naše programy vzdělávání jsou flexibilní a přizpůsobitelné potřebám jednotlivých klientů, což umožňuje dosažení maximálního efektu a rychlého návratu investice do rozvoje lidských zdrojů.

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Kdo je Fokus ELECTRO?

Společnost Fokus Electro se již více než 20 let specializuje na zprostředkování kontaktů a obchodu pro dodavatele do oblasti elektro a průmyslu. V roce 2017 jsme portfolio našich služeb rozšířili a zaměřili se také na poskytování služeb v online vyhledávání a cíleného marketingu na sociálních sítích, zejména na LinkedIn. V této oblasti nabízíme i mnoho souvisejících služeb, například: Správu firemních profilů, Ambasadoring, Mentoring, Koučink a další metody vzdělávání.

Online portál www.fokuselectro.cz slouží k propojení společností, které dodávají své produkty, technologie a služby do oblastí elektromontáže, elektroinstalace, projekce elektro, revize elektro a do mnoha dalších oborů průmyslové a stavební výroby. Spravujeme též rozsáhlou databázi, která obsahuje informace o více jak 22.000 firmách, které působí v nejrůznějších oblastech souvisejících s oborem elektro.

Více než dvě desetiletí zkušeností na trhu nám poskytly nezastupitelný vhled do potřeb elektro sektoru. Propojili jsme tisíce společností, kterým jsme pomohli získat cenná obchodní partnerství a řadu zakázek. Vždy klademe důraz na správné cílení, efektivitu a podporu růstu, a to vše v kombinaci s exkluzivním a partnerským přístupem ke všem našim zákazníkům.

1
Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Kdo je Fokus ELECTRO?

Společnost Fokus Electro se již více než 20 let specializuje na zprostředkování kontaktů a obchodu pro dodavatele do oblasti elektro a průmyslu. V roce 2017 jsme portfolio našich služeb rozšířili a zaměřili se také na poskytování služeb v online vyhledávání a cíleného marketingu na sociálních sítích, zejména na LinkedIn. V této oblasti nabízíme i mnoho souvisejících služeb, například: Správu firemních profilů, Ambasadoring, Mentoring, Koučink a další metody vzdělávání.

Online portál www.fokuselectro.cz slouží k propojení společností, které dodávají své produkty, technologie a služby do oblastí elektromontáže, elektroinstalace, projekce elektro, revize elektro a do mnoha dalších oborů průmyslové a stavební výroby. Spravujeme též rozsáhlou databázi, která obsahuje informace o více jak 22.000 firmách, které působí v nejrůznějších oblastech souvisejících s oborem elektro.

Více než dvě desetiletí zkušeností na trhu nám poskytly nezastupitelný vhled do potřeb elektro sektoru. Propojili jsme tisíce společností, kterým jsme pomohli získat cenná obchodní partnerství a řadu zakázek. Vždy klademe důraz na správné cílení, efektivitu a podporu růstu, a to vše v kombinaci s exkluzivním a partnerským přístupem ke všem našim zákazníkům.