Předmět činnosti

autobaterie Banner - universální startovací autobaterie Banner, údržbové i bezúdržbové autobaterie Banner
 
Rakouský výrobce baterií Banner s dlouholetou tradicí. Prvotřídní kvalita autobaterií. Velmi obsáhlý sortiment, který dokáže pokrýt 99% požadavků zákazníků. Autobaterie Banner do osobních i nákladních aut. Údržbové i bezúdržbové modely. Autobaterie Banner mají vysokou životnost díky použití špičkových materiálů a zesílené mřížce desek. Autobaterie Banner fungují bezchybně za vysokých mrazů a i za těchto podmínek poskytují vysoké startovací proudy. Veškeré modely jsou osazeny víčky v horní části baterie - i přes bezúdržbovost je zde stále možnost doplnit destilovanou vodou.
 
V naší nabídce můžete vybírat z těchto řad:
 
Running Bull - autobaterie Banner určené pro vozy se systémem START/STOP s i bez zpětné rekuperace, použity jsou technologie AGM i EFB
Uni Bull - universální autobaterie Banner jen ve 4 modelech pokrávají více než 900 modelů automobilů
Power Bull - použití čistého vápníku a dvojité víko DOUBLE TOP, to je jen krátký výčet technických inovací v této populární řadě baterií
Starting Bull - kvalita za dobrou cenu to je řada Starting Bull

Potřebujete baterii a nejste si jistí? Neváhejte se obrátit na tým profesionálů Battery Import.

Autobaterie Banner prodáváme již 15 let. Za tuto dobu se změnila technologie výroby a zároveň i využití baterií.

V našem sortimentu naleznete autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, baterie do notebooků a fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené značky (VARTA, BANNER, EXIDE,...), se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

Zabýváme se i otázkou ekologie a uchování energie v bateriích, což je v této době velmi populární téma.

Gelové akumulátory značky Autobaterie Banner jsou privátní značkou naší společnosti. Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti akumulátorů jsme ve spolupráci s výrobcem kladli důraz na vysokou jakostní kvalitu použitých materiálů (čistost olova), dlouhou cyklickou životnost (extra silné mřížky článků) a maximální spolehlivost a bezpečnost akumulátorů v provozu. Jedná se o uzavřené olověné baterie v provedení VRLA. Technologie hybridní GEL = elektrolyt je ztužen v hybridním gelu (kombinace s AGM), a tím je pevně vázán v útrobách článků Autobaterie, čímž je vyloučen jeho únik. Extra silná mřížka článků zajišťuje vysokou cyklickou odolnost, což tyto akumulátory předurčuje pro aplikace, kde dochází k častému a hlubokému vybíjení / cyklování.

Akumulátory a Autobaterie Banner jsou velmi vhodné i pro staniční aplikace, kde slouží jako záložní zdroje v režimu „STAND BY“. Obzvláště vhodné jsou tam, kde dochází k častým výpadkům v dodávkách energie nebo tam, kde se baterie hluboce vybíjejí. Optimální životnost pro režim „STAND BY“ je uváděna 10-12let, což odpovídá kategorii staničních akumulátorů řady „LONG LIFE“. Díky dlouhodobému kontraktu a přímému dovozu ze zakázkové výroby dokážeme tyto kvalitní baterie nabízet za velmi příznivé ceny! Výborný poměr cena / kvalita / výkon řadí autobaterie Banner k nejprodávanějším akumulátorům na trhu.

Autobaterie Banner a Motobaterie od nás jsou připravené k okamžitému použití, tedy nalité elektrolytem a nabité. Prodáváme jen zcela nové baterie, nepoužité. Díky velké obrátkovosti můžeme zaručit, že se k Vám dostane vždy baterie s "čerstvým" datem výroby. Před výdejem baterie provádíme kontrolní měření, které minimalizuje možnost prodeje baterie s výrobní vadou.

Motoristům navíc nabízíme zprovoznění autobaterií Banner. Od výrobce je baterie přednabitá (na cca 50 - 80 % udávané kapacity), není však naplněna elektrolytem, který výrobce přikládá ve speciální nádobě. Na přání zákazníka naplníme baterii přiloženým elektrolytem a dobijeme baterii na 100 % dané kapacity.

autobaterie Banner - universální autobaterie Banner, údržbové i bezúdržbové autobaterie Banner, startovací autobaterie Banner

Contact information

Město:Jesenice
Ulice:K Rybníku 378
PSČ:252 42
IČ:26763028
E-mail:info@battery-import.cz
WWW:https://www.battery-import.cz
Telefon:+ 420 222 560 338, 774 969 705
Fax:

Leták