Předmět činnosti

autobaterie Varta - startovací nízkoúdržbové autobaterie Varta

Světově uznávaná značka autobaterií. Od roku 2002 je Varta součástí gigantické společnosti Johnson Controls Inc., kterou v roce 1885 založil vynálezce termostatu pan Warren Samuel Johnson. Firma Johnson Controls s dnes i autobaterie Varta dominuje na světovém trhu v automobilovém průmyslu již desítky let. Mezi hlavní obchodní aktivity společnosti patří vývoj a výroba v oblastech automobilového průmyslu, zejména oblast interiéru automobilů, startovacích baterií, autobaterií a baterií pro hybridní vozidla, a v neposlední řadě také oblast kontrolních a obslužných systémů budov, jakožto i systémy optimalizující využití energie, zvyšující komfort i bezpečnost budov.

Díky širokému sortimentu produktů nabízí autobaterie Varta pro každé vozidlo tu správnou autobaterii. Kromě toho je VARTA jednou z celosvětově vedoucích značek baterií, obzvláště co se týče kvality, používání perspektivních technologií nebo svědomitého a efektivního zacházení se zdroji.

Nejdůležitější je vnitřní energie autobaterií, na kterou se díky značce VARTA můžete kdykoliv spolehnout. Síla autobaterie Varta se nemusí drát dopředu, aby ji bylo vidět. Sílu autobaterií VARTA lze spíše pochopit v důvěře. A proto Johnson Controls jako vedoucí přímý dodavatel baterií do vozidel poskytuje mnoho dalších služeb a nabídek a disponuje vynikajícími odbornými znalostmi – rovněž v oblasti odbytu a servisu. Slogan „VARTA znamená perfektní výkon pro každého“ se netýká jen produktů ale i excelentního plnění veškerých požadavků trhu.

Startovací autobaterie (akumulátory) VARTA do všech typů automobilů. Autobaterie pro osobní auta od kapacity 40Ah až po 110Ah. Kvalitní bezúdržbové autobaterie, u kterých již není nutné kontrolovat stav hladiny elektrolytu a rovněž není nutné dolévat destilovanou vodu. Víko baterie je vybavené speciálním labyrintovým systémem, zabraňující úniku elektrolytu v případě krátkodobého převržení baterie na bok. Řady Varta Black Dynamic, Blue Dynamic a Silver Dynamic perfektně pokryjí požadavky i nejnáročnějšího klienta.

Řada startovacích autobaterií VARTA pro nákladní automobily s rozsahem 50 až 230Ah. Široký výběr od nízkoúdržbových typů VARTA BLACK PRO­MOTIVE, přes vybrané nejprodávanější kapacity VARTA BLUE PROMOTIVE až po špičkové nákladní baterie, nejlepší na trhu, VARTA SILVER PRO­MOTIVE. Doporučujeme Vám využít speciální slevové akce na nejprodávanější řadu VARTA PROMOTIVE BLUE a SILVER(SHD), které vám nyní nabízíme v kapacitách 140Ah, 170Ah, 180Ah a 225Ah za bezkonkurenční ceny! Všechny 4 modely autobaterie Varta (VARTA K8, M8, M18 a N9) jsou zcela bezúdržbové a otřesuvzdorné! Již nikdy nebude třeba hlídat hladinu elektrolytu a dolévat destilovanou vodu! V případě, že přesto potřebujete mít jistotu a např. měřit hustotu v jednotlivých článcích, je možné se přes zátky do nákladních autobaterií VARTA dostat a rovněž v případě nutnosti (při zvýšené provozní zátěži) baterie dolít destilovanou vodou.

Contact information

Město:Jesenice
Ulice:K Rybníku 378
PSČ:252 42
IČ:26763028
E-mail:info@battery-import.cz
WWW:http://www.battery-import.cz
Telefon:+ 420 222 560 338, 774 969 705
Fax:

Leták