Předmět činnosti

baterie do auta - auto baterie, baterie do osobního i nákladního auta, bezúdržbové startovací baterie

Naše startovací baterie do auta pro dieslové (vznětové) i benzinové (zážehové) motory. Baterie pro osobní i nákladní auta. Velký výběr značek, provedení i kapacit. Kompletní ceník baterií do auta. Nabízíme pouze kvalitní, trhem prověřené startovací baterie do auta ve všech dostupných provedeních. Pro osobní automobily nabízíme klasické konvenční zaplavené baterie v údržbovém i bezúdržbovém provedení. Údržbové provedení znamená u baterie do auta možnost doplňování destilované vody.

Bezúdržbové provedení baterie naopak nevyžaduje žádnou kontrolu stavu hladiny elektrolytu, a po celou dobu životnosti baterie není třeba doplňovat destilovanou vodu, bezúdržbové baterie do auta značky Varta jsou rozděleny do řad Varta Black, Varta Blue a Varta Silver. Třetím, speciálním, druhem baterií do auta jsou takzvané zcela bezúdržbové baterie s technologií AGM. Jedná se o baterii do auta, kde je elektrolyt zasáknutý do skelného rouna, a díky této technologii získává akumulátor řadu výhod.

Mezi hlavní uveďme: baterie do auta je zcela odolná proti úniku jakékoliv kapaliny, baterie je otřesuvzdorná, baterie může pracovat v různých polohách, baterie má vyšší startovací výkon oproti konvenčním bateriím, baterie do auta má snížené samovybíjení, baterie lépe odolává nepříznivým vlivům počasí (hluboké mrazy či extrémně vysoké teploty). Mezi baterie s technologií AGM patří kompletní sortiment značky baterií do auta OPTIMA a rovněž modely VARTA START-STOP PLUS.

Contact information

Město:Jesenice
Ulice:K Rybníku 378
PSČ:252 42
IČ:26763028
E-mail:info@battery-import.cz
WWW:https://www.battery-import.cz
Telefon:+ 420 222 560 338, 774 969 705
Fax:

Leták