Předmět činnosti

baterie do elektrokola - náhradní elektrokolové baterie
 
Baterie určené pro elektrokola. Akumulátory určené pro elektrokola. Baterie se musí dobíjet nabíječkou.
Akumulátory či baterie do elektrokola lze použít jako náhradu původní, originální baterie. Díky použitým článkům Goowei nabízí baterie vysokou kvalitu, spolehlivost a vysoký výkon.
Baterie do elektrokol Silver fish lze použít pro širokou paletu výrobců, jako jsou například Guewer, Apache, Spirit, MpKorado a dalších.
Součástí balení baterie do elektrokola je i nová lišta pro upevnění. Důležité tedy je, aby byla odpovídající velikost prostoru pro baterii na rámu s vnějšími rozměry baterie.
 
 

Potřebujete baterii a nejste si jistí? Neváhejte se obrátit na tým profesionálů Battery Import.

Baterie do elektrokola prodáváme již 15 let. Za tuto dobu se změnila technologie výroby a zároveň i využití baterií.

V našem sortimentu naleznete autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, baterie do notebooků a fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené značky (VARTA, BANNER, EXIDE,...), se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

Zabýváme se i otázkou ekologie a uchování energie v bateriích, což je v této době velmi populární téma.

Baterie do elektrokola jsou privátní značkou naší společnosti. Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti akumulátorů jsme ve spolupráci s výrobcem kladli důraz na vysokou jakostní kvalitu použitých materiálů (čistost olova), dlouhou cyklickou životnost (extra silné mřížky článků) a maximální spolehlivost a bezpečnost akumulátorů v provozu. Jedná se o uzavřené olověné baterie do elektrokola v provedení VRLA. Technologie hybridní GEL = elektrolyt je ztužen v hybridním gelu (kombinace s AGM), a tím je pevně vázán v útrobách článků baterie do elektrokola, čímž je vyloučen jeho únik. Extra silná mřížka článků zajišťuje vysokou cyklickou odolnost, což tyto akumulátory předurčuje pro aplikace, kde dochází k častému a hlubokému vybíjení / cyklování.

Akumulátory a baterie do elektrokola jsou velmi vhodné i pro staniční aplikace, kde slouží jako záložní zdroje v režimu „STAND BY“. Obzvláště vhodné jsou tam, kde dochází k častým výpadkům v dodávkách energie nebo tam, kde se baterie hluboce vybíjejí. Optimální životnost pro režim „STAND BY“ je uváděna 10-12let, což odpovídá kategorii staničních akumulátorů řady „LONG LIFE“. Díky dlouhodobému kontraktu a přímému dovozu ze zakázkové výroby dokážeme tyto kvalitní baterie do elektrokola nabízet za velmi příznivé ceny! Výborný poměr cena / kvalita / výkon řadí baterie do elektrokola k nejprodávanějším akumulátorům na trhu.

baterie do elektrokola od nás jsou připravené k okamžitému použití, tedy nalité elektrolytem a nabité. Prodáváme jen zcela nové baterie, nepoužité. Díky velké obrátkovosti můžeme zaručit, že se k Vám dostane vždy baterie s "čerstvým" datem výroby. Před výdejem baterie provádíme kontrolní měření, které minimalizuje možnost prodeje baterie s výrobní vadou.

Cyklistům navíc nabízíme zprovoznění baterie do elektrokola. Od výrobce je baterie přednabitá (na cca 50 - 80 % udávané kapacity), není však naplněna elektrolytem, který výrobce přikládá ve speciální nádobě. Na přání zákazníka naplníme baterii přiloženým elektrolytem a dobijeme baterii na 100 % dané kapacity.

Contact information

Město:Jesenice
Ulice:K Rybníku 378
PSČ:252 42
IČ:26763028
E-mail:info@battery-import.cz
WWW:https://www.battery-import.cz
Telefon:+ 420 222 560 338, 774 969 705
Fax:

Leták