Předmět činnosti

elektroinstalační lišty - lišty pro elektroinstalační systémy

Mezi instalační lišty OBO Bettermann patří přístrojové elektroinstalační lišty, nosné lišty a profilové lišty se šířkami výřezu od 7,5 do 22 mm. Na přístrojové a nosné elektroinstalační lišty lze upevnit a zapojit elektrické konstrukční prvky, jako jsou řadové svorky, stykače a pojistky. Pomocí profilových lišt, využitých ve funkci elektroinstalačních lišt, lze vynikajícím způsobem vytvořit menší i větší montážní místa pro nejrůznější komponenty elektrických rozvodů nebo na ně lze klasickým způsobem pomocí třmenových příchytek systému OBO – BBS fixovat kabely.

Eektroinstalační lišty se značkou OBO jsou vhodné pro doplnění kabelových žebříků i pro prostou samostatnou nástěnnou montáž. Mezi nabízeným příslušenstvím, jako šrouby s hlavou T a šrouby s hákovitou hlavou, kluzné matice nebo řadové příchytky k upevnění kabelů, naleznete vždy to správné řešení.

Elektroinstalační lišty jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace o elektroinstalačních lištách naleznete na www.obo.cz.

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Elektroinstalační lišty - pokud prodáváte elektroinstalační lišty, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze elektroinstalační lišty bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektroinstalační lišta pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává elektroinstalační lišty již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti elektroinstalační lišty, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Instalační lišty a kanály.  

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták