Předmět činnosti

elektroinstalační trubky - kovové a plastové trubky pro elektroinstalační práce

Kovové elektroinstalační trubky OBO Bettermann se vyrábějí a kontrolují zcela v souladu s IEC EN 61386: Trubkové systémy pro vedení kabelů a IEC EN 60423: Trubkové systémy pro vedení kabelů – Vnější průměry elektroinstalačních trubek a závity pro trubky a příslušenství. 

Elektroinstalační trubky OBO jsou mimořádně vhodné pro použití v náročných průmyslových podmínkách. Spolehlivě chrání uložené vedení i před velmi těžkým mechanickým namáháním. Různé kvality materiálu a povrchu elektroinstalační trubky, od zinkovaného až po lakované provedení, umožňují optimální přizpůsobení požadavkům daného prostředí.

Elektroinstalační trubky OBO zaručí také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro připojení zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Elektroinstalační trubky jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace o elektroinstalačních trubkách na www.obo.cz.

Elektroinstalační trubky - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte elektroinstalační trubky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze elektroinstalační trubky​ bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektroinstalační trubky​  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává elektroinstalační trubky​ již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti elektroinstalační trubky​, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály a Instalační lišty a kanály v záložce elektroinstalační trubky. 

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták