Předmět činnosti

instalační lišty - lišty pro instalační systémy, profilové a přístrojové instalační lišty

Mezi lišty OBO Bettermann patří přístrojové lišty, nosné instalační lišty a profilové instalační lišty se šířkami výřezu od 7,5 do 22 mm. Na přístrojové a nosné lišty lze upevnit a zapojit elektrické konstrukční prvky, jako jsou řadové svorky, stykače a pojistky. Pomocí profilových instalačních lišt, využitých ve funkci montážních instalačních lišt, lze vynikajícím způsobem vytvořit menší i větší montážní místa pro nejrůznější komponenty elektrických rozvodů nebo na ně lze klasickým způsobem pomocí třmenových příchytek systému OBO – BBS fixovat kabely.

Instalační lišty se značkou OBO jsou vhodné pro doplnění kabelových žebříků i pro prostou samostatnou nástěnnou montáž. Mezi nabízeným příslušenstvím, jako šrouby s hlavou T a šrouby s hákovitou hlavou, kluzné matice nebo řadové příchytky k upevnění kabelů, naleznete vždy to správné řešení.

Instalační lišty jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace o instalačních lištách na www.obo.cz.

profilové instalační lišty - přístrojové instalační lišty

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták