Předmět činnosti

instalační trubky - trubkové instalační systémy

Kovové instalační trubky OBO Bettermann se vyrábějí a kontrolují zcela v souladu s IEC EN 61386: Trubkové systémy pro vedení kabelů a IEC EN 60423: Instalační trubky pro vedení kabelů – vnější průměry instalačních trubek a závity pro trubky a příslušenství. 

Instalační trubky OBO jsou mimořádně vhodné pro použití v náročných průmyslových podmínkách. Spolehlivě chrání uložené vedení i před velmi těžkým mechanickým namáháním. Různé kvality materiálu instalační trubky a povrchu, od zinkovaného až po lakované provedení, umožňují optimální přizpůsobení požadavkům daného prostředí.

Instalační trubky OBO zaručí také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se instalační trubka ideálně hodí pro připojení zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Instalační trubky jsou dílčí součástí výrobkového segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann více než 100 let.

Podrobnější informace i instalačních trubkách na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták