Předmět činnosti

parapetní kanály - kanály pro parapetní systémy

Dodáváme plastové a hliníkové parapetní kanály OBO Bettermann, které kombinují v jediném systému symetrické tvary s homogenní kvalitou barev a technickou flexibilitou. Inovativní tvarové díly parapetního kanálu umožňují zhotovit nástěnné instalace, které odpovídají praktickým požadavkům administrativních, komerčních i průmyslových prostor.

Parapetní kanály s typovým označením Rapid 45-2 z plastu nebo hliníku jsou k dispozici ve třech různých rozměrech, které jim dodávají rozmanité možnosti uplatnění. Spínače, zásuvky a prvky datové techniky řad OBO Modul 45 a Modul 45connect stačí jen zaklapnout do kanálového profilu parapetního kanálu bez použití instalační krabice. Tento kompaktní systém se snadno instaluje a bez problémů rozšiřuje.

Parapetní kanály Rapid 80 z plastu, ocelového plechu nebo hliníku lze díky důsledné standardizaci systémových komponent používat buď samostatně, nebo tato různá materiálová provedení navzájem kombinovat. Systém Rapid 80 je správnou volbou všude tam, kde je třeba uložit velké množství rozvodů. Tyto parapetní kanály lze osadit jak přístroji Modul 45, tak i běžnými rámečkovými instalačními přístroji.

Parapetní kanály jsou součástí výrobkového segmentu LFS – Systémy ukládání vedení, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace o parapetních kanálech na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták