Předmět činnosti

podlahové instalace - instalace pro podlahové rozvody

Elektrické podlahové instalace systému Ackermann made by OBO představují optimální řešení elektroinstalace v podlaze. Nabízené systémy podlahové instalace jsou vhodné k montáži do mazaniny i nosného betonu. Rozmanitá paleta přístrojových jednotek umožňuje uživateli přístup k silnoproudým, datovým a multimediálním přípojkám. Elektrické podlahové instalace OBO zaručují bezpečné a flexibilní uložení vedení ve skladbě podlahy, přičemž zohledňují požadavky stavebních i elektrotechnických předpisů.

Podlahové instalace OBO lze využít v kancelářských a administrativních budovách, komerčních a výstavních plochách i v obytných budovách nebo objektech infrastruktury. V sortimentu jsou různé instalační systémy, umožňující splnit ty nejrozmanitější technické požadavky kladené na nové budovy i úpravy podlahových instalací stávajících staveb.

Podlahové instalace jsou součástí výrobkového segmentu UFS – Podlahové systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace o podlahových instalacích na www.obo.cz.

podlahové instalace - elektrické podlahové instalace, systémy podlahové instalace 

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták