Předmět činnosti

Podlahové rozvody - instalační podlahové rozvody systému Ackermann made by OBO představují optimální řešení elektroinstalace v podlaze. Nabízené systémy podlahových  rozvodů jsou vhodné k montáži do mazaniny i nosného betonu. Rozmanitá paleta přístrojových jednotek do podlahových rozvodů umožňuje uživateli přístup k silnoproudým, datovým a multimediálním přípojkám. Podlahové rozvody OBO zaručují bezpečné a flexibilní uložení vedení ve skladbě podlahy, přičemž zohledňují požadavky stavebních i elektrotechnických předpisů.

Podlahové rozvody OBO lze využít v kancelářských a administrativních budovách, komerčních a výstavních plochách i v obytných budovách nebo objektech infrastruktury. V sortimentu jsou různé podlahové rozvody, umožňující splnit ty nejrozmanitější technické požadavky kladené na nové budovy i úpravy stávajících staveb.

Podlahové rozvody jsou součástí výrobkového segmentu UFS – Podlahové systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace o podlahových rozvodech na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták