Předmět činnosti

Propojovací kanály - speciální propojovací kanály OBO Bettermann zahrnují nezvykle velké spektrum výrobků ve vysoké kvalitě. Propojovací kanály z úspěšného systému OBO – Dahl Kanal zajišťují čisté uložení kabelů ve skříňovém rozvaděči. Všechny propojovací kanály jsou vyrobeny z bezolovnatého materiálu a za účelem optimální bezpečnosti má značka OBO v sortimentu také bohatý výběr bezhalogenových kanálů. Pro profesionální instalaci a zapojení máte na výběr z kanálů VK o rozměrech 15 × 15 mm až 100 × 100 mm. Měkké výřezy propojovacích kanálů bez otřepů a zaoblené jazýčky usnadňují montáž a předcházejí poranění. K dispozici jsou i propojovací kanály ve speciálním provedení.

Propojovací kanály OBO mají přesně připravená místa požadovaného zlomu, zajišťující snadné vylamování bočních přepážek. Všechny typy disponují v závislosti na velikosti jedno nebo dvouřadým děrováním dna. Zúžení v bočních drážkách zabraňuje vypadnutí vedení. Propojovací kanály OBO jsou otestované dle evropských předpisů a mají také registraci UL.

Propojovací kanály jsou součástí výrobkového segmentu LFS – Systémy ukládání vedení, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace na www.obo.cz. v záložce propojovací kanály.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták