Předmět činnosti

rozváděčové kanály - kanály do rozvaděčové techniky

Rozváděčové kanály OBO Bettermann zahrnují nezvykle velké spektrum výrobků ve vysoké kvalitě. Rozváděčové kanály z úspěšného systému OBO – Dahl Kanal zajišťují čisté uložení kabelů ve skříňovém rozvaděči. Všechny rozváděčové kanály jsou vyrobeny z bezolovnatého materiálu a za účelem optimální bezpečnosti má značka OBO v sortimentu také bohatý výběr bezhalogenových kanálů. Pro profesionální instalaci rozváděčového kanálu a zapojení máte na výběr rozváděčové kanály VK o rozměrech 15 × 15 mm až 100 × 100 mm. Měkké výřezy bez otřepů a zaoblené jazýčky usnadňují montáž a předcházejí poranění. K dispozici jsou i rozváděčové kanály ve speciálním provedení.

Rozváděčové kanály OBO mají přesně připravená místa požadovaného zlomu, zajišťující snadné vylamování bočních přepážek. Všechny typy disponují v závislosti na velikosti jedno nebo dvouřadým děrováním dna. Zúžení v bočních drážkách zabraňuje vypadnutí vedení. Rozváděčové kanály OBO jsou otestované dle evropských předpisů a mají také registraci UL.

Rozváděčové kanály jsou součástí výrobkového segmentu LFS – Systémy ukládání vedení, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace o rozváděčových kanálech na www.obo.cz.

rozváděčové kanály - kanály do rozvaděčových systémů, bezhalogenové rozváděčové kanály, bezolovnaté rozváděčové kanály

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták