Předmět činnosti

kabelové úložné systémy

Kabelové úložné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových tras. Jsou podrobně otestovány podle platných předpisů, popisujících všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelový úložný systém pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový úložný systém pro běžné aplikace nebo speciální využití. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.

Kabelové úložné systémy OBO mohou zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Kabelové úložné systémy jsou součástí hned několika ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informace o kabelových úložných systémech na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták

Další nabídky

kabelové úložné systémy