Předmět činnosti

kabelové žebříky - žebříky pro vedení kabelů

Kabelové nosné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žebříků. Každý kabelový žebřík z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce kabelových žebříků si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelové žebříky pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový žebřík pro běžné aplikace nebo speciální kabelové žebříky, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.

Správně zvolené kabelové žebříky OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Kabelové žebříky jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Podrobnější informací o kabelových žebřících naleznete na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták