Předmět činnosti

elektroinstalační kabelové žlaby - žlaby pro elektroinstalace kabelů

Pochozí systém elektroinstalačních kabelových žlabů BKRS

Hledáte řešení pro automobilový průmysl nebo konstrukci výrobních systémů? S těžkým pochozím systémem elektroinstalačních kabelových žlabů BKRS společnost OBO dále rozšiřuje svou nabídku pro elektroinstalaci v oblasti automatizovaných výrobních linek.

Elektroinstalační kabelové žlaby zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a elektroinstalačních žebříků. Každý elektroinstalační kabelový žlab z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít drátěné elektroinstalační kabelové žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o elektroinstalační kabelový žlab plechový nebo mřížový (drátěný), určený pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, pochozí elektroinstalační kabelové žlaby, žlaby pro nesení svítidel nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.

Správně zvolené elektroinstalační kabelové žlaby OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Elektroinstalační kabelové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

elektroinstalační kabelové žlaby - podrobnější informace na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták