Předmět činnosti

kabelové nosné systémy - úložné a instalační kabelové nosné systémy

Speciální kabelové nosné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a žebříků. Kabelové nosné systémy z této nabídky jsou podrobně otestovány podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelové nosné systémy jako kabelový žlab nebo žebřík pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový nosný systém pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti kabelových nosných systémů.

Správně zvolený kabelový nosný systém OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Kabelové nosné systémy jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.

Kabelové nosné systémy - podrobnější informace na www.obo.cz

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták