Google tag (gtag.js) -->

kabelová řešení na míru

NKT s.r.o. kabelová řešení na míru - zajišťujeme kabelová řešení na míru

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kabelová řešení na míru

 

kabelová řešení na míru - zajišťujeme kabelová řešení na míru

 

NKT vyrábí a prodává kabely navržené tak, aby splnily jednotlivé národní a mezinárodní normy a také nabízí ucelená kabelová řešení na míru podle individuálních specifikací zákazníků z celého světa.

 

Různé požadavky vztahující se na napěťové úrovně, konstrukce jádra, odolnost vůči pronikání vody, pancéřování a na oplášťování kabelů – to vše může být součástí kabelového řešení na míru.

 

Optimální kabelové řešení na míru obsahuje také příslušenství, rozvodné skříně a rovněž montážní nástroje jako jsou nejrůznější ořezávače a další pomůcky nutné pro splnění požadavků zákazníka. Toto vše je k dispozici stejně tak jako kabelové soubory a další doplňky k nabízeným službám.

 

NKT nabízí technické řešení, servis a podporu při návrhu a výrobě kabelových řešení na míru pro zákazníky kteří mají nestandardní požadavky a nespokojí se s běžnou nabídkou.

 

Technická řešení na míru byla použita např. u větrných parcích, podmořských kabelů, kabelů s integrovanou trubičkou pro optický kabel nebo jako požadavek na pancéřovaný kabel pro projekt na Lysé Hoře a mnoho dalšího.

 

Potřebujete kabelová řešení na míru podle Vašich speciálních potřeb? Kontaktujte nás!