kabely pro velmi vysoké napětí

NKT s.r.o. kabely pro velmi vysoké napětí - dodáváme vodiče a kabely pro velmi vysoké napětí

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kabely pro velmi vysoké napětí

 

kabely pro velmi vysoké napětí - dodáváme vodiče a kabely pro velmi vysoké napětí

 

Velmi vysoké napětí VVN je napětí od 52 kV do 300 kV.

 

Naše kabely pro velmi vysoké napětí kombinují moderní konstrukci kabelů, vynikající kvalitu výrobků a instalační techniku kombinovanou s odborností při projektování. S chytrými řešeními a uplatněnými znalostmi z praxe umíme poskytnout přizpůsobená kabelová řešení na míru, která přesně splní vaše požadavky.

 

Kabely pro velmi vysoké napětí jsou dodávány s ucelenou řadou příslušenství.

 

Kabely pro velmi vysoké napětí jsou certifikované podle národních i mezinárodních norem.

 

Naše široká škála vysokonapěťových řešení zahrnuje rozmanité druhy použití – níže uvedený seznam ukazuje pouze některé z nich. Kontaktujte nás pro podrobnější informace o produktech a instalacích, o našich inovovaných a důvěryhodných řešeních na klíč.

 

  • Propojovací vedení na pevnině a na moři
  • Propojení větrných elektráren v pobřežních vodách
  • Přenos a distribuce elektrické energie na pevnině
  • Elektrická energie z pobřeží

 

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme systémy s kabely pro velmi vysoké napětí pro přenos energie přímo z elektráren do primárních distribučních sítí. Každá část řešení je navržena tak, aby splňovala jakékoli specifické požadavky zákazníka.

 

Dodáváme VVN podzemní kabelové systémy a kabely pro velmi vysoké napětí do 550 kV AC a 640 kV DC po celém světě, s extra velkými průřezy vodičů až 3x2000 mm2. Poskytujeme také veškerou vhodnou technologii příslušenství, správně vybranou pro specifické požadavky v každém zákaznickém projektu.