vvn kabely

NKT s.r.o. vvn kabely - kvalitní vvn kabely

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

vvn kabely

 

VVN kabely - kvalitní VVN kabely

 

Velmi vysoké napětí VVN je napětí od 52 kV do 300 kV.

 

Naše VVN kabely kombinují moderní konstrukci kabelů, vynikající kvalitu výrobků a instalační techniku kombinovanou s odborností při projektování. S chytrými řešeními a uplatněnými znalostmi z praxe umíme poskytnout přizpůsobená kabelová řešení pomocí VVN kabelů na míru, která přesně splní vaše požadavky.

 

Naše široká škála vysokonapěťových řešení a VVN kabely zahrnují rozmanité druhy použití – níže uvedený seznam ukazuje pouze některé z nich. Kontaktujte nás pro podrobnější informace o produktech a instalacích, o našich inovovaných a důvěryhodných řešeních na klíč.

 

  • VVN kabely pro propojovací vedení na pevnině a na moři
  • VVN kabely pro propojení větrných elektráren v pobřežních vodách
  • VVN kabely pro přenos a distribuce elektrické energie na pevnině
  • VVN kabely pro elektrickou energii z pobřeží

 

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme VVN kabelové systémy a VVN kabely pro přenos energie přímo z elektráren do primárních distribučních sítí. Každá část řešení je navržena tak, aby splňovala jakékoli specifické požadavky zákazníka.

 

Dodáváme VVN kabely a VVN podzemní kabelové systémy do 550 kV AC a 640 kV DC po celém světě, s extra velkými průřezy vodičů až 3x2000 mm2. Poskytujeme také veškerou vhodnou technologii příslušenství, správně vybranou pro specifické požadavky v každém zákaznickém projektu.