Předmět činnosti

bezpečnostní kamerový systém - systémy kamer pro zajištění bezpečnosti

Bezpečnostní kamerové systémy jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického bezpečnostního systému. Rozšiřují totiž jeho možnosti o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti. 

Ve veřejně přístupných objektech mají navíc kamerové bezpečnostní systémy preventivní odstrašující funkci a odlákají případné zloděje. Většina z těchto zlodějů se totiž nechce nechat natočit. Raději si vyberou objekt, který bezpečnostní kamerový systém nevlastní, a tak jim toto riziko nehrozí.

Bezpečnostní kamerové systémy slouží pro monitoring objektu. Nabízíme bezpečnostní IP kamerové systémy: https://www.novatec-eas.cz/kamerove-ip-systemy . Ty oproti analogovým systémům mají výhody i nevýhody. Pro určení, který ze systémů je vhodnější, je třeba zjistit specifické požadavky každého zákazníka.

IP systémy oproti analogovým mají vyšší úroveň zabezpečení, ale zároveň i vyšší nároky na diskovou kapacitu. Umožňují sledovat záznam přes internet i na mobilních zařízeních. Lze využít funkci detekce pohybu nebo inteligentní analýzu.

HD IP bezpečnostní kamerový systém přináší představení nových modelů s čočkami Vari-focal a pokročilými funkcemi jako je full HD rozlišení, IP66, audio, alarm, které uživatelům poskytují snadnější a efektivnější IP dohled.

Pokročilé technologie poskytují vysoce kvalitní obraz i v zhoršených světelných podmínkách. Vylepšení přichází i s funkcí 3D DNR (Digital Noise Reduction 3D), která výrazně redukuje šum a pohybové rozostření bezpečnostního kamerového systému.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták