Předmět činnosti

kamerové systémy - systém bezpečnostní kamer a ochranných kamerových systémů

KAMEROVÉ IP SYSTÉMY Hikvision

kamerové systémy systémy jsou kompletní systémy pro záznam a sledování dat z kamer.

Kamerové systémy a TURBO HD kamery, slouží stejně jako analogové systémy pro monitoring objektu. Každá z variant kamerového systému, má své výhody i nevýhody. Pro určení, který ze systémů je vhodnější, je třeba zjistit specifické požadavky každého zákazníka a objektu.

Kamerové systémy oproti analogovým mají vyšší úroveň zabezpečení, ale zároveň i vyšší nároky na diskovou kapacitu, respektive cenu. Umožňují sledovat záznam přes internet i na mobilních zařízeních. Lze využít funkci detekce pohybu nebo inteligentní analýzu. Na druhou stranu jsou IP kamery Hikvision o mnoho citlivější a přesnější, než analogové systémy.

HD IP kamera pro kamerové systémy

Představení nových Hikvision modelů s čočkami Vari-focal a pokročilými funkcemi jako je full HD rozlišení, audio, alarm, které uživatelům poskytují snadnější a efektivnější IP dohled pro kamerové systémy. Poskytuje vysoce kvalitní obraz i ve zhoršených světelných podmínkách. Vylepšení přichází i s funkcí 3D DNR (Digital Noise Reduction 3D), která výrazně redukuje šum a pohybové rozostření.

Pokročilé kamerové systémy​ a technologie Avigilon

Systém, který se sám učí

Samoučící analýza zabraňuje falešným poplachům, vyhledává v obraze jen předem definované objekty (osoby/vozidla), zrychluje práci se systémem, a zároveň je nezbytná pro okamžité vyhledání událostí.

Rozpoznávání definovaných objektů kamerovým systémem spolu s možností nastavení poplachů jejich detekce v blízkosti zájmových oblastí objektů (vchody, chodníky) umožňuje rychlou reakci.

Co dokáže bezdrátový kamerové systémy Avigilon

  • Zaznamenat obraz s vysokým rozlišením. IP (síťové) kamerové systémy jsou schopné přinést maximální využití detailů ze snímané scény.

  • Avigilon Control Center (ACC) zaznamenává a spravuje audio a video pomocí technologie HDSM (High-Definition Management).

  • Kamerové systémy zajišťují bezpečnost na sledovaném pozemku a snižuje vandalismus.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták