Předmět činnosti

vyhledávání poruch kabelů

Při lokalizaci poruch kabelů je vždy nezbytné mít k dispozici správné vybavení, bez ohledu na to, zda pracujete v terénu, na venkově nebo v městském prostředí. Se správným vybavením se doba odstranění poruch kabelových sítí dramaticky snižuje, činnosti probíhají efektivněji. Typová řada kabelových měřicích vozů Megger/SebaKMT, jako je například nejmodernější verze Centrix 2.0 nabízí řešení pro vyhledávání poruch v reálném světě, bez ohledu na okolní prostředí. Naše měřicí a zkušební systémy byly vyvinuty na základě požadavků a zkušeností uživatelů. Výsledkem je, že splňují vysoké standardy každodenní práce v oblasti lokalizace poruch, zkoušení a diagnostiky kabelů. Naše dodávky jsou vždy koncipovány tak, aby se daly jednotlivé varianty přizpůsobit potřebám uživatelů, aby mohly být pro daný typ kabelu provedeny nejvhodnější zkoušky bez ohledu na to, zda se jedná o nízké, vysoké nebo velmi vysoké napětí.

Jednotlivé komponenty měřicích vozů dodáváme také samostatně, jako mobilní autonomní přístroje nebo jako modulární systémy. Můžete tak vyhledávat poruchy kabelů zcela nezávisle, začít s jednoduchými metodami hledání poruch spojených s poruchami pláště pomocí krokového napětí přístrojem MFM-10 a časem rozšiřovat svou měřicí techniku o metody odrazu od oblouku ARM, dohledání akustickou metodou apod., vždy dle aktuální potřeby a stupně znalosti dané problematiky. Příkladem mohou být mobilní systémy řady EZ-Thump nebo SFX/SPG s rázovacími zdroji od 1,5 až do 40 kV. Názornou ukázku jednoduchého ovládání a automatického přeměření poruchy systémem EZ-Thump si můžete prohlédnout zde.

Pokud vás tento produkt zaujal a potřebujete více informací, kontaktujte nás. Máme dlouholeté zkušenosti s měřením přímo v terénu, rádi s vámi probereme vaše potřeby a navrhneme odpovídající technické řešení pro vaši konkrétní aplikaci.

Technická podpora pro Českou republiku:

Ing. Petr Medek, e-mail: petr.medek@megger.com  mobil: 724 564 807

Contact information

Město:Praha 2
Ulice:Budečská 1010/18
PSČ:120 00
IČ:63491362
E-mail:info.cz@megger.com
WWW:https://megger.com
Telefon:222 520 508, 724 564 807
Fax:

Leták