Předmět činnosti

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Průmyslové elektroměry​ - pokud prodáváte průmyslové elektroměry, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej průmyslových elektroměrů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslové elektroměry již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové elektroměry, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Měření a regulace. Průmyslové elektroměry - přesné průmyslové elektroměry

Contact information

Město:Vaše město
Ulice:Vaše ulice
PSČ:Vaše PSČ
IČ:Vaše IČ
E-mail:Váš email
WWW:https://www.fokusindustry.cz
Telefon:Váš telefon
Fax:Váš fax

Leták