Předmět činnosti

Izolovaná ochrana - izolovaná ochrana před bleskem je jedním ze základních požadavků stavebních i elektrotechnických předpisů. Izolovaná ochrana před bleskem OBO Bettermann zajišťuje tuto ochranu dle ČSN EN 62305 s ohledem na oddělovací vzdálenost „s“ normy.  Tato izolovaná ochrana sestává ze souboru různých izolačních a kovových prvků, přičemž jednotlivé komponenty souboru umožňují zhotovit, v závislosti na konkrétních požadavcích, nejrůznější druhy praktických řešení. Všechny potřebné ochranné prvky lze přitom najít pod jednou značkou OBO Bettermann.
Izolované ochrany jsou součástí výrobkového segmentu TBS – Systémy ochrany před transientními jevy a blesky, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
Podrobnější informace na www.obo.cz.
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem systémů izolované ochrany, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze izolovaná ochrana bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej zařízení pro izolovanou ochranu pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé řešení izolované ochrany již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Izolovaná ochrana je dodávána na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti izolované ochrana před bleskem, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Ochrana před bleskem v záložce izolovaná ochrana.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták