Předmět činnosti

ochrana před bleskem
 
Vnitřní a vnější ochrana před bleskem a přepětím je jedním ze základních požadavků stavebních i elektrotechnických předpisů. Systémové řešení ochrany před bleskem přitom sestává z několika vzájemně sladěných systémů. Mezi ně patří především vnější ochrana před bleskem, zahrnující jímací zařízení, svody a uzemnění a vnitřní ochranu před bleskem, zahrnující vyrovnání potenciálů v chráněném objektu a svodiče, volené v souladu s danou aplikací. Veškerou ochranu před blesky, lze přitom najít pod jednou značkou OBO Bettermann.
Ochrana před bleskem a přepětím jsou součástí výrobkového segmentu TBS – Systémy ochrany před transientními jevy a blesky, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
Podrobnější informace o ochraně před blesky, na www.obo.cz.
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
 
Pokud se zabýváte prodejem ochrana před bleskem, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze ochrana před bleskem bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej zařízení pro ochranu před bleskem pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivou ochranu před bleskem již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Systémovou ochranu před blesky dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti ochrana před bleskem, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Ochrana před bleskem v záložce instalace a montáž ochrany před bleskem.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták