Předmět činnosti

Vyrovnání potenciálů - celkové vyrovnání potenciálů je podmínkou úspěšné ochrany před účinky blesků a přepětí. Je jedním ze základních požadavků elektrotechnických bezpečnostních předpisů. Systémové řešení vyrovnání potenciálu přitom sestává z několika vzájemně sladěných systémů, navazujících na vnější ochranu před blesky, zahrnující jímací zařízení, svody a uzemnění. Vyrovnání potenciálů uvnitř chráněného objektu je současně základem vnitřní ochrany stavby před účinky impulsního přepětí. Do vyrovnání systému potenciálů patří i svodiče, volené v souladu s danou aplikací. Všechny tyto ochranné prvky lze přitom najít pod jednou značkou OBO Bettermann.
Ochrana před bleskem a přepětím jsou součástí výrobkového segmentu TBS – Systémy ochrany před transientními jevy a blesky, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
vyrovnání potenciálů - systém vyrovnání potenciálů pro ochranu před blesky a přepětím, vyrovnání potenciálů pro elektrické instalace
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Pokud se zabýváte prodejem systémů pro vyrovnání potenciálů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze vyrovnání potenciálů bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej zařízení na vyrovnání potenciálů pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé produkty vyrovnání potenciálů již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Vyrovnání potenciálů dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti vyrovnání potenciálu, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Ochrana před bleskem v záložce vyrovnání potenciálů.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták