Předmět činnosti

průmyslové osvětlení - ekologické a úsporné průmyslové osvětlení

Průmyslové osvětlení je nedílnou součástí provozu Vaší haly nebo skladu. RestoreOne je společnost zabývající se návrhem, konstrukcí a výrobou průmyslového osvětlení s ohledem na typ použití, místo instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Mezi hlavní portfolio společnosti patří průmyslové osvětlení vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Jedná se tedy o individuální výrobu na míru každému projektu. Skutečnost, že toto průmyslové osvětlení, tedy jednotlivá svítidla, jsou vyráběny těsně před instalací, umožňuje osazení svítidel poslední generací komponent - především LED čipů a napájecích zdrojů. Tím je při výrobě LED svítidel pro průmyslové osvětlení dosaženo nejlepšího možného poměru cena/výkon. To je také hlavní rozdíl v porovnání s masivní výrobou LED svítidel v asijských zemí. Svítidla jsou vyráběna ve výrobním závodě u České Lípy.  Stěžejním prvkem průmyslového osvětlení je určení správné konstrukce a optické části s ohledem na okolní prostředí svítidla. Společnost RestoreOne používá svítidla z kvalitních materiálů jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně navrhuje průmyslová svítidla z nerezu s kalenou ocelí - pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět průmyslové osvětlení různých typů včetně ukázky významných referencí pro společnosti jako Continental Automotive, T-Mobile, Letiště Václava Havla apod. Společnost nabízí průmyslové osvětlení pro všechny typy industriálních i komerčních prostor.

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti osvětlení pro průmysl ?

Pokud se zabýváte prodejem průmyslového osvětlení, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové osvětlení bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej průmyslové osvětlení pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průmyslové osvětlení již mnoho let pro širokou škálu odvětví. průmyslové osvětlení dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové osvětlení, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce průmyslové osvětlení.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták