Předmět činnosti

průmyslové osvětlení LED

Správné průmyslové osvětlení LED výrazně sníží energetickou náročnost Vašeho provozu a s tím spojené provozní náklady. RestoreOne je společnost zabývající se vývojem a výrobou průmyslového osvětlení LED s primárním zaměřením na dosažení energetických úspor a zajištění shody s předepsanými hygienickými normami. Mezi hlavní portfolio společnosti patří průmyslové osvětlení LED vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Společnost sama navrhujeme, konstruuje a vyrábí průmyslové osvětlení LED s ohledem na typ použití, místo instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Jedná se tedy o individuální výrobu na míru každému projektu. Průmyslová svítidla LED jsou vyráběna těsně před instalací což umožňuje osazení svítidel poslední generací komponent - především LED čipů a napájecích zdrojů. Průmyslové osvětlení LED je vyráběno ve výrobním závodě u České Lípy.  Stěžejním prvkem průmyslového osvětlení LED je určení správné konstrukce a optické části s ohledem na okolní prostředí svítidla. Společnost RestoreOne používá svítidla z kvalitních materiálů jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně navrhuje průmyslová svítidla z nerezu s kalenou ocelí - pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět velký výběr průmyslového osvětlení LED včetně ukázky významných referencí pro společnosti jako Continental Automotive, T-Mobile, Letiště Václava Havla apod. Společnost nabízí průmyslové osvětlení LED pro všechny typy industriálních i komerčních prostor.

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích v oblasti osvětlení LED ?

Pokud se zabýváte prodejem průmyslové osvětlení LED, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové osvětlení LED bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej průmyslového osvětlení LED pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průmyslové osvětlení LED již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Průmyslové osvětlení LED dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti osvětlení LED, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce průmyslové osvětlení LED.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták