Předmět činnosti

Průmyslové osvětlení hal. V době stále častějšího hledání provozních úspor a také úspor CO2 je správné průmyslové osvětlení hal dobrým strategickým krokem každé stabilní společnosti. Vzhledem k vývoji LED technologie je navíc zbytečné polemizovat o vhodnosti použití této technologie pro průmyslové osvětlení hal. Jelikož průmyslové osvětlení haly sebou často nese nemalé finanční náklady, které jsou ale v případě použití správné technologie velmi rychle navráceny v podobě razantního snížení provozních nákladů – úspor, je potřeba pečlivě vybírat důvěryhodného dodavatele s odpovídajícími referencemi a také vysokou kvalitou zpracování svítidel počínající samotnou konstrukcí svítidel, zajišťující dokonalý odvod tepla, až po vnitřní zpracování svítidel (použitého napájení čipů, výrobce komponent apod.). V případě, že je při plánovaném průmyslovém osvětlení hal podceněný výběr dodavatele a kvalita zpracování samotných svítidel, hrozí velké riziko zmaření celé investice v podobě neodpovídajícího řešení ať už z pohledu plnění hygienických norem mající vliv na případné sankce a postihy, tak z pohledu podstatně kratší životnosti celého řešení a následně nedomahatelných záruk. RestoreOne je společnost zabývající se vývojem a výrobou svítidel s primárním zaměřením na průmyslové osvětlení hal. Mezi hlavní portfolio společnosti tak patří řešení průmyslového osvětlení hal vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Společnost disponuje vlastním týmem světelných techniků, kteří navrhují nejvhodnější řešení při návrhu průmyslového osvětlení haly. Společnost sama navrhuje, konstruuje a vyrábí průmyslová svítidla s ohledem na typ použití, místo instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Jedná se tedy o individuální výrobu na míru každému projektu což ve výsledku znamená průmyslové osvětlení hal s nejlepším poměrem cena/výkon. LED svítidla pro osvětlení průmyslové haly jsou vyráběny těsně před instalací což umožňuje osazení svítidel poslední generací komponent – především LED čipů a napájecích zdrojů. Svítidla pro průmyslové osvětlení hal jsou vyráběna ve výrobním závodě u České Lípy v České republice.  Správné průmyslové osvětlení hal musí být vhodně dimenzováno s ohledem na provozní prostředí a prováděnou činnost. Stěžejním prvkem je tedy určení správné konstrukce a optické části s ohledem na okolní prostředí svítidla. Společnost RestoreOne používá svítidla LED z kvalitních materiálů jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně navrhuje svítidla na průmyslové osvětlení hal z nerezu s kalenou ocelí – pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět velký výběr svítidel LED včetně ukázek průmyslového osvětlení haly významným společnostem jako Continental Automotive, T-Mobile, Letiště Václava Havla apod. Společnost nabízí komplexní řešení pro průmyslové osvětlení hal pro všechny typy industriálních i komerčních prostor.   

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro průmyslové osvětlení hal, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové osvětlení hal bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej průmyslového osvětlení pro haly pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průmyslové osvětlení hal již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Průmyslové osvětlení hal dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové osvětlení hal, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce průmyslové osvětlení hal.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták

Další nabídky

průmyslové osvětlení hal