Předmět činnosti

Výroba LED svítidel

Svítidla společnosti RestoreOne jsou kompletně vyráběna ve výrobním závodě u České lípy. Samotná výroba LED svítidel zaměstnává více jak 40 lidí. Výsledkem jsou svítidla vyhovující svými parametry nejen požadavkům zákazníka, ale především předepsaným evropským normám. Při výrobě LED svítidel je kladen důraz především na použitém materiálu s ohledem na plánovanou provozní teplotu svítidla, správném napájení čipů mající vliv na celkovou životnost vyrobeného svítidla a v neposlední řadě také na použití správných optických prvků mající vliv distribuci světla potažmo energetickou náročnost. Při výrobě LED svítidel je možné řešit individuální požadavky zákazníka (příkon, světelný tok, barva svítidla) nebo požadavky vyplívající z náročnosti projektu (typ provozu, výška instalace, okolní prostředí apod.). Jedná se tedy o individuální výrobu LED svítidel na míru každému projektu. Skutečnost, že výroba LED svítidel probíhá až těsně před instalací, umožňuje osazení svítidel poslední generací komponent – především výkonnějších LED čipů a odolnějších napájecích zdrojů. Tím je při výrobě LED svítidel dosaženo nejlepšího možného poměru cena/výkon. To je také hlavní rozdíl v porovnání s masivní výrobou LED svítidel v asijských zemí.  RestoreOne navíc disponuje vlastním týmem světelných techniků, kteří navrhují nejvhodnější řešení při návrhu osvětlení. Kromě zajištění individuální výroby LED svítidel Vám společnost RestoreOne také zajistí profesionální návrh osvětlení, výpočet dosažitelných úspor a také samotnou realizaci. Na webové prezentaci společnosti RestoreOne je možné vidět ukázky vyrobených LED svítidel včetně referencí pro společnosti jako Continental Česká republika, T-mobile Česká republika, Letiště Václava Havla a další.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem výroba LED svítidel, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze výroba LED svítidel bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na výrobu LED svítidel pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé  LED svítidla již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Výroba LED svítidel dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti výroba LED svítidel, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce výroba LED svítidel.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták