Předmět činnosti

veřejné osvětlení LED - úsporné LED osvětlení pro veřejné prostory

Naše veřejné osvětlení LED je nedílnou součástí k zajištění bezpečnosti a komfortu veřejných prostor jako jsou ulice, komunikace a v neposlední řadě také parkovací plochy. V posledních letech ale přibylo velké množství případů, kdy bylo veřejné osvětlení LED navrhnuto a vyměněno zcela nevhodně, ať už výběrem svítidel s nevhodnými parametry, nevhodnou teplotou chromatičnosti anebo nevhodnou optikou samotného svítidla. V těchto případech byla svítidla veřejného osvětlení LED zpravidla vyměněna tzv. metodou "kus za kus" bez jakéhokoliv ověření výpočtem natož kontrolním měřením po samotné instalaci. Často bylo a stále je veřejné osvětlení LED postaveno na nekvalitních asijských svítidlech s pochybnou životností a těžko vymahatelnými zárukami. Výsledkem tedy byl stav, kdy investor sice má LED veřejné osvětlení, ovšem nesplňující předepsané normy.  Z výše uvedených důvodů je třeba v případě veřejného osvětlení LED pečlivě vybírat dodavatele veřejné osvětlení LED a celého řešení. RestoreOne je společnost zabývající se vývojem a výrobou LED svítidel s primárním zaměřením na energetické úspory v průmyslovém osvětlení a veřejné osvětlení. Mezi hlavní portfolio společnosti patří také svítidla určená pro veřejné osvětlení LED vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Společnost sama navrhujeme, konstruuje a vyrábí svítidla pro veřejné osvětlení LED s ohledem na typ použití, místo a výšku instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Jedná se tedy o individuální výrobu na míru každému projektu. Skutečnost, že tyto LED svítidla jsou vyráběny těsně před instalací, umožňuje osazení svítidel poslední generací komponent – především LED čipů a napájecích zdrojů. Svítidla jsou vyráběna ve výrobním závodě u České Lípy v České republice. Stěžejním prvkem veřejného osvětlení LED, je určení správné konstrukce a optické části s ohledem na okolní prostředí svítidla. Společnost RestoreOne používá pro svítidla veřejného osvětlení LED kvalitní materiály jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně navrhuje svítidla z nerezu s kalenou ocelí – pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět svítidla určená pro veřejné osvětlení LED. Společnost nabízí veřejné osvětlení LED pro všechny typy prostor.

 

veřejné osvětlení - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem veřejné osvětlení LED, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze veřejné osvětlení LED bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej veřejného osvětlení LED pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé veřejné osvětlení LED již mnoho let pro širokou škálu odvětví. veřejné osvětlení LED dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti veřejné osvětlení LED, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce veřejné osvětlení LED.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták