přístupové systémy

 přístupové systémy - firemní přístupové systémy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

přístupové systémy

přístupové systémy - firemní přístupové systémy

Přístupové systémy IMAporter využijete v bytových domech, v kancelářích nebo při provozu penzionu. Přístupová práva až pro 2100 uživatelů nastavíte z mobilního telefonu, centrálního počítače nebo webového prostředí. V komerčních objektech se zase hodí časově omezené přístupy. Na konkrétní hodinu i délku pobytu.

Přístupové systémy rodiny IMAporter jsou určeny k elektronické kontrole a evidenci vstupů. Splňují současné požadavky na bezpečnost majetku a stále zvyšující se nároky na bezpečnost dat, zejména u firem, které pracují s citlivými údaji. Nabízí také komfortní, uživatelsky jednoduché a přehledné ovládání.

Velkou výhodou je možnost propojení s docházkovým systémem a samozřejmě také s kamerovým systémem, známým pod zkratkou CCTV. Tyto systémy zkrátka rozhodují o tom, komu povolíte vstup do zabezpečeného objektu. Navíc propojením s docházkovým systémem získáte data, která můžete využít v personálním řízení nebo při zefektivňování chodu společnosti.

Do naší rodiny přístupových systémů patří také základní verze IMAporter Basic, která plní základní požadavky vstupního sytému. Tento systém je vhodný pro menší objekty, například rodinné nebo bytové domy. Vyšší verze systému IMAporter Pro zahrnuje široký výběr hardwarových modulů, podobně jako IMAporter Cloud, díky kterému budete mít navíc veškerá data kdykoliv k dispozici on-line.

Specialitou všech systémů IMAporter je možnost jejich vzájemného propojování a rozšiřování o další nadstavby. V současnosti používáme pro vstup nejčastěji čipy, nebo čipové karty. Charakteristikou u těchto systémů je použití moderní mobilní platformy OtevírejMobilem, která využívá technologii NFC, díky které můžete u vstupu namísto čipu použít mobilní telefon.