Předmět činnosti

průmyslové LED svítidlo

Správné průmyslové LED svítidlo je nedílnou součást provozu Vaší haly nebo skladu. RestoreOne je společnost s primárním zaměřením na energetické úspory v osvětlení. V portfoliu společnosti zcela jistě najdete vhodné průmyslové LED svítidlo pro Váš provoz. Mezi hlavní portfolio společnosti patří průmyslové LED svítidla vyhovující nejen požadavkům zákazníka, ale především evropským normám. Společnost sama navrhujeme, konstruuje a vyrábí průmyslové LED svítidla s ohledem na typ použití, místo instalace, okolní prostředí a požadavky zákazníka. Průmyslové LED svítidlo je tedy vyráběno na míru každému projektu. Skutečnost, že průmyslové LED svítidlo je vyráběno těsně před instalací, umožňuje osazení svítidla poslední generací komponent - především LED čipů a napájecích zdrojů. Svítidla jsou vyráběna ve výrobním závodě u České Lípy.  Každé průmyslové LED svítidlo je konstruováno z kvalitních materiálů jako je tlakově litý hliník, hliník eloxovaný, případně z nerezu s kalenou ocelí - pro chemicky agresivní prostředí. Na webové prezentaci společnosti je možné vidět průmyslové LED svítidla různých typů včetně ukázky významných referencí pro společnosti jako Continental Automotive, T-Mobile, Letiště Václava Havla apod. Společnost nabízí průmyslové LED svítidlo pro všechny typy industriálních i komerčních prostor.

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem průmyslových LED svítidel, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové LED svítidlo bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej průmyslová LED svítidla pro elektromontážní firmy. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé průmyslové LED svítidlo již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Průmyslové LED svítidlo dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslové LED svítidlo, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ případně na webových Osvětlovací technika v záložce průmyslové LED svítidlo.

Contact information

Město:Praha 9
Ulice:Národních hrdinů 891
PSČ:190 12
IČ:27943534
E-mail:info@restoreone.cz
WWW:https://www.restoreone.cz
Telefon:+420 702 883 441, 702 883 446
Fax:

Leták

Další nabídky

průmyslové LED svítidlo