Předmět činnosti

bezšroubové svorky - univerzální násuvné instalační bezšroubové svorky

Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem a svorkami již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků včetně bezšroubových svorek pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací.  Drobný elektroinstalační materiál jako bezšroubé či bezšroubové svorky pro kompletaci předchozích instalačních systémů lze pak najít v segmentu VBS – Spojovací a upevňovací systémy. Skrývá instalační krabice a bezšroubové svorky k montáži na povrch i pod omítku, svorkovnicové systémy zahrnující šroubové svorky i zcela bezšroubové svorky, plastové i kovové kabelové vývodky, kabelové a trubkové příchytky, ocelové, nerezové a hliníkové instalační trubky, profilové lišty do rozváděčů i pro nosné konstrukce, stejně jako veškerý související spojovací a upevňovací materiál. Další výrobkový segment BSS – Systémy protipožární ochrany přináší certifikované kabelové nosné systémy s funkčností při požáru, protipožární kabelové a trubkové ucpávky a další prvky protipožární ochrany kabelových rozvodů budov. Samostatné téma pro výrobky se značkou OBO představuje ochrana před bleskem. Pod označením TBS – Systémy ochrany před transientními jevy a blesky, je k dispozici komplexní sortiment materiálu pro jímací zařízení, svody, uzemnění, vyrovnání potenciálů v ochraně před bleskem, včetně systémové nabídky svodičů bleskových proudů a přepětí pro silové i slaboproudé rozvody. Dělitelná kabelová vývodka pro snadnou a rychlou instalaci kabelů pomocí bezšroubové svorky s již napojenými konektory. Stejně tak může dělitelná kabelová vývodka umožnit velice snadnou opravu poškozené stávající kabelové vývodky v rozváděčové nebo technologické skříni, přímo na technologickém zařízení apod. a to zcela bez demontáže již instalovaného kabelu. Konstrukční řešení bezšroubové svorky a vývodky zaručuje vysoký stupeň krytí IP67. Různá provedení těsnících vložek dovolují montáž jednoho i více kabelů, a to opět nikoliv protahováním, nýbrž pouhým bočním vložením do těla těsnící vložky, takže zde pevně připojené kabely nebo kabely již zakončené konektory opět nepředstavují žádnou překážku. Bezšroubové svorky, univerzální bezšroubové svorky, instalační bezšroubové svorky, certifikované bezšroubové svorky pro elektroinstalační firmy i výrobu, bezšroubová svorka výroba a prodej.

Bezšroubové svorky - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů bezšroubových svorek, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze bezšroubové svorky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru bezšroubové svorky pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé univerzální bezšroubové svorky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Bezšroubovou svorku dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti bezšroubové svorky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových Elektroinstalační materiály.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták