Předmět činnosti

bezdrátový zabezpečovací systém AJAX - systém bezdrátového zabezpečení AJAX

Bezdrátový zabezpečovací systém Ajax je produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji.

Bezdrátový zabezpečovací systém Ajax se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní... ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.

Jako hlavní bezdrátový komunikační kanál mezi Ajax Hubem a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě jejího výpadku systém automaticky komunikuje prostřednictvím mobilní sítě GSM.

Použitý operační systém reálného času je zárukou, že veškeré poplachové či jiné signály budou okamžitě zpracovány a předány uživateli. Tím je zajištěna okamžitá reakce na hrozící nebezpečí či narušení objektu.

Pokud dojde k výpadku elektrické energie, Ajax Hub je automaticky napájen z vestavěné Li-Ion baterie o kapacitě 2 Ah. Doba zálohování dosahuje až 15 hodin a po obnovení elektrické energie se baterie okamžitě začne nabíjet. 

Díky modernímu designu a kompaktním rozměrům se stanou bezdrátové zabezpečovací produkty Ajax líbivým doplňkem každé domácnosti. K dostání jsou v lesklém bílém a černém barevném provedení. 

Produkty bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů. 

Při výrobě produktů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty bezdrátového zabezpečovacího systému Ajax poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.  

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-ajax.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták