Předmět činnosti

elektronické cenovky - cenovky pro elektronické vyznačování cen

Používáte ještě papírové cenovky? Tak to je nejvyšší čas posunout vyznačování cen ve Vaší prodejně o stupeň výš. Elektronické cenovky nejen, že pozvednou vzhled Vaší prodejny, ale přinesou i značné výhody pro Váš obchod.

Nabízíme Vám jedinečné řešení elektronických cenovek, které umožňují sledovat a provádět aktualizaci cen z jednoho místa. https://www.novatec-eas.cz/elektronicke-cenovky.

Vše je provedeno bezdrátově. Dokážete tak během chvíle nastavit ceny pro celý obchod nebo i řetězec. 

Systém elektronických cenovek představuje: tlačítka umožňující okamžitou zpětnou vazbu se serverovým sw, označení lokality umístění, rám v různých barevných provedeních, elektronický papír umožňuje dokonalou čitelnost a viditelnost v různých úhlech, aktivní NFC umožňuje komunikaci se smartphonem, blikajicí LED světlo pro rychlejší hledání produktu 
či dlouhou životnost baterií.

Elektronické cenovky přináší spoustu výhod. Pomocí bezdrátového přenosu dat zaktualizujete data o produktu a ceně během chvilky. Elektronické cenovky jsou nenáročné na obsluhu a nemusíte již tisknout a měnit etikety. Díky bezpečnému přenosu dat mezi Gateway a elektronickými cenovkami jste chráněni před zásahem zvenčí. Změny cen či slevové akce jednoduše přenesete do elektronických cenovek díky okamžitým a přednastaveným aktualizacím. Díky technologii elektronického papíru cenovky spotřebovávají jen minimální množství elektřiny. Usnadňují komunikaci se zákazníkem díky NFC. Můžete zobrazit složení produktu či jiné informace.

Pomocí NFC nebo QR kódu na elektronických cenovkách, dokáže Váš smartphone jednoduše zobrazit podrobnější informace o produktu.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták