Předmět činnosti

kabelová ochrana telefonů - bezpečnostní ochrana telefonů pomocí kabelu

Kabelová ochrana telefonů je jedním z nejeefektivnějších systémů zabezpečení zboží. Nabízí jednak jednoduché autonomní systémy, ale i složitější vícealarmové centrály. Kabelová ochrana telefonů kombinuje účinné zabezpečení a kontaktní způsob prezentace produktů. Zákazníci získají přímý kontakt se zbožím a prodejce účinnou kabelovou ochranu proti odcizení telefonů.

Řada Compact nabízí základní výrobky pro zabezpečení. Compact 2 je malá jednotka pro 2 místa zabezpečení. Speciálně navržena pro kabelovou ochranu telefonů. Vyskládaných nebo naaranžovaných výrobků. Ovládaná přes řídící centrum a dobíjená bateriemi, díky čemuž je universálně použitelná. Na vyžádání je možné k řídícímu centru připojit i bezpečnostní kabel Device holder2.

Plug-in kabelová ochrana telefonů je zabezpečení prostřednictvím zásuvného spojení. Výhody této kabelové ochrany telefonu jsou: rychlá instalace, snadné použití a žádné další náklady na náhradní lepící polštářky.

Dalším řešením je kabelová ochrana telefonů J-Plug. Představuje revoluční kabelovou ochranu pro různé druhy elektronických zařízení. Má stylový design a nabízí dokonalou kabelovou ochranu telefonů. Výhodou je, že si zákazník může zboží plně prohlédnout. Všechny produkty mohou zákazníci opravdu vzít do rukou. Mohou je vyzkoušet, potěžkat a přitom nemít pocit kontroly.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták