Předmět činnosti

ochranné lepící etikety - lepící etikety pro ochranu zboží

Účinné řešení ochrany zboží

Nejvíce ohroženým zbožím je alkohol, cigarety, kosmetika a parfémy. Ale zloději se neštítí sáhnout ani po potravinách nebo drogerii. Pokud je čistě náhodou nechytíte při činu, tak škody spočítáte až s inventurou.

Obrňte se proti zlodějům a vandalům a podívejte se na ochranné lepící etikety. Pomůžeme vám vybrat správné řešení ochrany zboží prosti krádeži. To zpravidla bývá kombinací několika technologií.

Supermarkety a velké řetězce potřebují už výrazně promyšlenější zabezpečení. AM, RF ochranné lepící etikety a ochranné pevné etikety umístěné přímo na zboží a v neposlední řadě brány, upozorní na kradené zboží.

Možnosti ochrany a zabezpečení zboží

Účinné jsou ochranné lepící etikety a EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény ochrany zboží dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu zboží proti krádeži, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a ochranné lepící etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí ochranných lepících etiket či zabezpečení lahví je možné chránit každý prodejní kus zvlášť. Pevné etikety pro ochranu lahví zabraňují otevření lahví i jejich  odcizení.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták