Předmět činnosti

zabezpečení vozíků - zabezpečovací systém pro nákupní vozíky, zabezpečení nákupních vozíků 

Gatekeeper Systems je předním poskytovatelem inteligentních technologií pro zabezpečení nákupních vozíků. Pomáhá minimalizovat ztráty nákupních vozíků, snižovat náklady na pořízení nových či na pracovní sílu.

Zabezpečení nákupních vozíků Gatekeeper využívá rádiové frekvence (RF) a blokovací technologii. Prostor, ve kterém se může vozík pohybovat je ohraničen. Ve chvíli, kdy se vozík k této hranici přiblíží, aktivuje se blokovací systém a kola se uzamknou. Pohyblivost košíku je snížena na minimum a tím se stává i jeho odcizení složité. Oblast, kterou nesmí vozík překročit je viditelně označena, takže se nemůže stát, že by někdo s vozíkem odjel omylem. Takto ohraničit je možné výstupy z prodejny nebo celé parkoviště.

Krádeže v obchodech jsou ve světě nejčastěji páchaným zločinem. Zloději často využívají vozíky k odcizení velkého množství zboží, a tak zabezpečením nákupních vozíků jim v tom zabráníte.

Doplňující systémy k zabezpečení nákupních vozíků představují CartManager XD a CartManagerXD+. Způsob, jak sbírat své vozíky bezpečně, snadno a účinně. Naši zákazníci uvádějí, že čas vynaložený na zpětný sběr vozíků se snížil v průměru na polovinu, což zaměstnancům umožňuje věnovat se jiné pracovní činnosti nebo návštěvníkům prodejny.

GS2 WHEEL chrání zabezpečení vašich nákupních vozíků. Jednoduše předchází tomu, aby nákupní vozík opustil perimetr nebo překročil určenou hranici. Venku či vevnitř, kdekoli je třeba, Gatekeeper systém pomáhá zabránit ztrátám vozíků a tím šetří Vaše peníze.

Výhody zabezpečení nákupních vozíků představují: snadnou výměnu jednotlivých částí, bezdrátové řešení či možnost blokace kol při krádeži.

Nabízíme také systém Purchek, který výrazně snižuje počet krádeží, které byly spáchány pomocí nákupních vozíku tím, že znemožňuje odjet zlodějům s plným vozíkem neplaceného zboží. Purchek je řešení založené na blokaci kol a tím zvyšuje zabezpečení nákupních vozíků.

Contact information

Město:Praha 6
Ulice:Karlovarská 814
PSČ:161 00
IČ:27580067
E-mail:j.zeman@novatec-eas.cz
WWW:https://www.novatec-eas.cz
Telefon:+ 420 222 197 804
Fax:

Leták