kamerové systémy Hikvision

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o. kamerové systémy Hikvision - dodáváme kamerové systémy Hikvision

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kamerové systémy Hikvision

 

kamerové systémy Hikvision - dodáváme kamerové systémy Hikvision

 

IP kamerové systémy Hikvision jsou kompletní systémy pro záznam a sledování dat z kamer.

 

IP  kamerové systémy Hikvision a TURBO HD kamery, slouží stejně jako analogové systémy pro monitoring objektu. Každá z variant kamerového systému, má své výhody i nevýhody. Pro určení, který ze systémů Hikvision je vhodnější, je třeba zjistit specifické požadavky každého zákazníka a objektu.

 

IP systémy a kamerové systémy Hikvision oproti analogovým mají vyšší úroveň zabezpečení, ale zároveň i vyšší nároky na diskovou kapacitu, respektive cenu. Umožňují sledovat záznam přes internet i na mobilních zařízeních. Lze využít funkci detekce pohybu nebo inteligentní analýzu. Na druhou stranu jsou IP kamery Hikvision o mnoho citlivější a přesnější, než analogové systémy.

 

HD kamerové systémy Hikvision​ a IP kamera Hikvision

 

Představení nových kamertových systémů Hikvision modelů s čočkami Vari-focal a pokročilými funkcemi jako je full HD rozlišení, audio, alarm, které uživatelům poskytují snadnější a efektivnější IP dohled. Poskytuje vysoce kvalitní obraz i ve zhoršených světelných podmínkách. Vylepšení přichází i s funkcí 3D DNR (Digital Noise Reduction 3D), která výrazně redukuje šum a pohybové rozostření.

 

Pokročilá kamerová technologie Avigilon

 

Kamerové systémy Hikvision​ - systém, který se sám učí

 

Samoučící analýza zabraňuje falešným poplachům, vyhledává v obraze jen předem definované objekty (osoby/vozidla), zrychluje práci se systémem, a zároveň je nezbytná pro okamžité vyhledání událostí.

 

Kamerové systémy Hikvision pro rozpoznávání definovaných objektů spolu s možností nastavení poplachů jejich detekce v blízkosti zájmových oblastí objektů (vchody, chodníky) umožňuje rychlou reakci.

 

Co dokáží kamerové systémy Hikvision - Avigilon

 

  • Zaznamenat obraz s vysokým rozlišením. IP (síťové) kamerové systémy jsou schopné přinést maximální využití detailů ze snímané scény.

  • Avigilon Control Center (ACC) zaznamenává a spravuje audio a video pomocí technologie HDSM (High-Definition Management).

  • Zajišťuje bezpečnost na sledovaném pozemku a snižuje vandalismus.

 

kamerové systémy Hikvision - nejlepší HD bezpečnostní kamerové systémy Hikvision !