Předmět činnosti

drátěné žlaby - výroba odolných drátěných žlabů s požární odolností

Kabelové nosné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad drátěných žlabů, drátěných vedení a žebříků. Drátěné žlaby z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce drátěných žlabů OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít drátěné žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.

Správně zvolený drátěný žlab OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se drátěné žlaby ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.

Drátěné žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelových nosných systémů, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann. drátěné žlaby - žlaby a drátěné systémy

Podrobnější informace o drátěných žlabech na www.obo.cz.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták